Florida’nın güneydoğusunda yer alan eğlence ve sanat şehri Miami, yeryüzünde soğuk havalara aldırmayan nadir bölgelerden. Yalnız eğlencenin değil, aynı zamanda Hispanik Amerikan kültürünün de yoğunlukla kendini hissettirdiği bu şehir, en dayanılmaz anlarımızda kaçabileceğimiz bir tatil bölgesi olarak her zaman kendini hatırlatıyor.

Sunduğu kültürel, sosyal, sanatsal ve eğlence dolu faaliyetler saymakla bitmez. Kış aylarında bile sıcaklığın 17-18 derecenin altına düşmediği palmiyeler şehrinde neler yapılır, nerelere gidilir, neler yenilir, nerede alışveriş yapılır anlatalım istedik…

Miami South Beach’te Yenilenin

Denizin, kumun, güneşin tadını olağanüstü kokteyllerle çıkarabileceğiniz bir plaj burası. Alabildiğine uzanan deniz manzarası ve tertemiz deniziyle yeryüzünde eşi zor bulunur bir güzelliğe sahip.

Little Havana’da Dolaşın

Bir Küba mahallesi olan Little Havana’daki Puro fabrikaları oldukça ünlü. Zengin kültürel ayrıntılarla çevrili sokaklarında yürümek ve Küba purolarından deneyimlemek için doğru yer!

Wynwood Art District’te Sanat Akımına Karışın

Özel sanatçı stüdyolarından, graffitilerle kaplı sokaklarına kadar tam bir keşif alanı! Bohem sanata ilgi duyanların kesinlikle es geçmemesi gerekiyor!

Everglades’te Timsahlarla Dans!

Miami Timsahlarla Dans

Amerika’nın en büyük 3. Milli parkı olan Everglades, timsahlar, panterler ve örümcekler de dahil birçok yabani hayvanı görmenizi sağlıyor.

Ocean Drive’da Akşam Yemeği

Kartpostallarda, filmlerde, dizilerde sıkça kullanılan bu cadde, rengarenk Art Deco stiliyle kaplı bar, otel ve restoranlara sahip. Bu bölgede, şehrin en ünlü yemeği Picadillo’yu, Hindistan cevizli kurabiyesi Pasteles de Coco’yu denemek gerek. Elegant ambiyansı ve kütüphanesiyle Casa Tua, geniş verandası ve ünlü et yemekleriyle Sugarcane Raw Bar Grill, ihtişamıyla The Bazaar, leziz omlet ve wafflelarıyla Big Pink şehrin en iyilerinden.

Key West’te Gün Batımı

Florida’nin en güneyi olan Key West, gün batımını izleyebileceğiniz en doğru bölge. Kusursuz bir manzarayı ilginç gösteriler eşliğinde izlemek, ardından Parasailing yapmak ve günü en ünlü barı Sloopy Joe’s’te, Miami’ye özgü bir kokteylle sonlandırmak için harika bir lokasyon!

Lincoln Road Mall’da Alışveriş

Dünyanın en büyük markalarına rastlayabileceğiniz bu alışveriş merkezi, eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yalnız giyim ve eşyada değil; lezzet konusunda da üstün olanaklara sahip.

Gece Hayatına Karışın!

Dünyada, gece hayatının en renkli olduğu şehirlerden biri Miami. Pool party, roof party, jakuzi party derken eğlencenin sonu gelmiyor. En ünlü havuz partileri SLS Hotel’de; en büyük eğlenceleri Space, Club50, Mansion, Set, Liv ve Story adlı mekanlarda gerçekleşiyor.

Miami otellerinde özel fiyatlarla rezervasyon yapmak için hemen tıklayınız!