Son yılların trend tatil lokasyonlarından Tayland, yalnızca eğlence seçenekleriyle değil, harika doğanın lüks ve konforla buluştuğu otelleri ile de ön plana çıkıyor. Herkesin aradığını bulduğu ideal bir dünya olarak tanımlayabileceğimiz şehrin en lüks otellerini sizler için derledik.

Tayland, yalnızca heyecan verici bir şehir değil. Aynı zamanda Andaman Denizi’nin kıyısında bozulmamış, masmavi kıyılara sahip. Eğer bu kez gerçekleştireceğiniz Tayland ziyaretinizde mega alışveriş merkezlerinden bir nebze olsun uzaklaşmak istiyorsanız önereceğimiz rotalara mutlaka göz atın:

Point Yamu by Como, Phuket

Point Yamu Resort COMO Phuket Tayland

Cape Yamu’nun, doğu kıyısında tropik bir yarımada üzerinde yer alan Point Yamu by Como otelin gecelik konaklama fiyatları 500 dolar ile 3.500 dolar arasında.

Mandarin Oriental, Bangkok

Mandarin Oriental Bangkok

Efsanevi Chao Phraya Nehri muhteşem manzarasına sahip odalar sunan otelin Mandarin Oriental‘in gecelik konaklama fiyatları 1.000 dolar ile 10.000 dolar arasında değişiyor.

Amanpuri, Phuket

Amanpuri, Phuket

Phuket’in batı kıyısında yer alan özel bir tatil koyu olan Amanpuri’de gecelik konaklama fiyatları 1.000 dolar ile 7.500 dolar arasında.

Samujana, Koh Samui

Samujana, Koh Samui

Bir tepenin üzerinde yer alan Samujana’da gecelik konaklama fiyatları 700 dolar ile 7.000 dolar arasında değişiyor.

The St Regis, Bangkok

The St Regis, Bangkok

Kendini zerafet, sanat ve teknolojinin karışımı olarak niteleyen The St Regis Bangkok’ta 51’i suit olmak üzere 228 konuk odası yer alıyor. Otelin gecelik konaklama ücreti ise 3.500 dolara kadar yükseliyor.