Biraz doğa ile iç içe yaşamak, sabahları günün ilk ışıkları ile güne erkenden başlamak ve doğal ortamda en keyifli zamanları sessiz ve sakin geçirmek için hayal ettiğiniz kamp için nerelere gidebileceğinizi biliyor musunuz?

Yaz geldi artık havalar güzel ve dilediğiniz gibi doğa aktivitelerini yapmaya başlayabilirsiniz. Genellikle yaz denilince akıllara gelen yaz tatilini farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz ya da tatil öncesinde doğa ile baş başa yaşayabileceğiniz ve en keyifli zamanları geçirebileceğiniz bir aktiviteye hazır olmalısınız!

Bunun için bir araştırma yaptık ve doğaseverlerin kamp yapmak için en çok tercih ettiği 5 noktayı araştırdık. Hem ulaşım kolay hem de oldukça güzel manzara seçenekleri ile hayal ettiğinizden daha güzel bir tatil planlayabilirsiniz. Üstelik deniz kenarı kamp alanları ile hem yazın keyfini çıkarabilir hem de farklı bir seçim yapmış olursunuz.

Olympos’da Kamp (Antalya)

Olympos’un güzelliğini bilmeyen yoktur. Denizi, plajları ve doğasının güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakır. Siz de isterseniz çadırınızı kurabilir, isterseniz gece pansiyonlarda konaklayabilirsiniz.

Bozcaada Kamp Alanı (Çanakkale)

Denize sadece 200 metre uzaklıkta olan ve çam ağaçlarının altında harika bir manzaraya uyanabileceğiniz bir kamp alanı seçmiş olursunuz.

Fethiye Kabak Koyu (Muğla)

Muğla’nın harika bir köşesi olan Fethiye’de bulunan Kabak koyu kamp için eşsiz bir tercih olabilir.

Cunda Ada Kamp Alanı (Balıkesir)

Cunda adada bir tarafta yemyeşil ağaçlar bir tarafta deniz ve siz tam da bu iki güzel rengin ortasında kampınızı kurabilirsiniz.

Kaş Camping (Antalya)

Hem denize yakın hem de şehir merkezine yakın bir alanda bulunan Kaş kamping alanına kesinlikle göz atmalısınız.