Tatil anlayışı görecelidir. Kimi ıssız adalarda kafa dinlemeyi sever, kimi tarihi gezilerden hoşlanır, kimi de lüksün, eğlencenin dibine vurmak ister. Ama sanıyoruz ki, hiç kimse Amerika’nın rüya şehri Las Vegas’ta bir tatile hayır demez.

Lüksün temel motivasyon olduğu Vegas’ta; kumarhanelerin, alışveriş merkezlerinin ve şatafatlı otellerin birbiriyle yarıştığı noktada hemen dikkatleri çeken bambaşka bir yer Bellagio. Onu sadece bir “otel” olarak sınıflandırmak istemedik, çünkü her bir noktası ince detaylarla bezenmiş, benzersiz bir hizmet anlayışına sahip bu lüks tesis kesinlikle bir “otel”den daha fazlası.

Ünlü Fountains of Bellagio’nun (Bellagio Fıskiyesi) arkasında yer alan bu Las Vegas şahanesi, ziyaretçilerine otele girer girmez inanılmaz zarif bir ortamda olduklarını hissettiriyor. Bünyesinde lüks bir Spa merkezi, çeşitli yemek mekanları, birbirinden güzel 5 havuz, yemyeşil botanik bahçeleri, güzel sanatlar galerisi ve en-suite mermer banyoya sahip zarif odalar bulunduran tesis, hizmette sınır tanımayarak sofistike butik dükkanlar ve “The Bank” isminde gece kulübüyle de benzerlerinden sıyrılıyor.

Bellagio Hotel & Casino

Bellagio sizi daha çok şımartsın isterseniz, şık villalardan birini ayırtıp özel teras, özel havuz ve uşak hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Tabii yine size özel olacak Spa ve saunayı da unutmamak gerek. Bu arada siz tüm bunların tadını çıkarırken, tesisin şefleri de mutfakta boş durmayıp geniş bir yelpazeden oluşan menülerini oluşturuyorlar. Bellagio’da günün her saatinde Michael Mina’da kaliteli lezzetlerin, Picasso’da fıskiye manzarası eşliğinde açık havada yemek yemenin ve Yellowtaii’de modern Japon mutfağının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Eğlence, alışveriş, gece hayatı ve rahatına düşkün gezginler için harika bir seçenek olan Las Vegas Bellagio’ya bir göz atıp, en yakın tarihe tatil programınızı yapın.